pressroom/2018/12/14/zegarek-meski-bering-10542-404.jpg

Zegarki Bering – eleganckie zegarki do garnituru!

Klasyczny zegarek do garnituru? Zegarek Bering!

Nie ma znaczenia, czy praca, którą wykonujemy wymaga od nas przestrzegania eleganckiego dress code’u, czy z formalnego stroju korzystamy tylko od święta. Elementem zawsze uzupełniającym nasz look powinien być odpowiednio dobrany elegancki zegarek do garnituru. Wiele takich modeli oferuje chociażby produkująca zegarki Bering. – Umowny kodeks dżentelmena głosi, że w szafie żadnego mężczyzny nie może zabraknąć klasycznego zegarka na rękę, który wpasuje się w formalne stylizacje. Męskie trendy nie ulegają raczej dynamicznym zmianom, dlatego też raz odpowiednio dobrany męski zegarek do garnituru będzie wyznacznikiem stylu i charakteru przez długie lata – wyjaśnia ekspert sklepu Fabryka Zegarków.

Jednak aby nie popełnić modowego faux pas, do zakupu zegarka należy podejść z pewną konkretną wiedzą. Założenie sportowego zegarka do garnituru to przykładowy błąd często popełniany przez mężczyzn. Zegarki sportowe na gumowym pasku współgrają raczej z nieformalnymi stylizacjami, pełniąc częściej funkcję użytkową niż estetyczną. Planując zakup zegarka do garnituru kierujmy się zasadą, że im mniej, tym lepiej. Dlatego warto wziąć pod uwagę bardziej klasyczne modele zegarków o prostym designie. Przykładem takiego akcesorium mogą być męskie zegarki Bering.

Jak dobrać zegarek do garnituru?

Wydawałoby się, że wybór zegarka nie jest skomplikowanym procesem. Jednak przy ogromnej liczbie producentów i modeli niejednokrotnie możemy czuć się zdezorientowani. Wybierając zegarek garniturowy kierujmy się własnym stylem, nie zapominając jednak o kilku żelaznych modowych zasadach.

Zegarek do garnituru – pasek czy bransoleta?

Pierwszym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę wybierając elegancki zegarek, jest jego pasek. Za bardziej klasyczne i pasujące do formalnego stroju uznaje się czasomierze ze skórzanym paskiem. Jego kolor powinien odpowiadać innym skórzanym elementom ubioru, jak buty czy pasek do spodni. Założenie zegarka na bransolecie do garnituru nie jest wielką wpadką, w końcu sam James Bond stosował taką praktykę. Jednakże wiele osób może uznać taki wybór za zbyt ekstrawagancki. Duńska firma Bering w swojej ofercie posiada wiele zegarków na skórzanym pasku, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do formalnego stroju.

Zegarek do garnituru – jaki kolor?

Kolejnym ważnym elementem przy wyborze zegarka do garnituru jest jego kolor. Ustaliliśmy już, że pasek powinien korespondować z pozostałymi skórzanymi elementami stroju, natomiast pozostała jeszcze kwestia koloru tarczy. Ta, w klasycznym męskim zegarku, powinna być srebrna lub czarna, bez zbędnych wskaźników i dodatków, z prostymi cyframi i minimalistycznymi wskazówkami. Należy również zwrócić uwagę na grubość koperty. Im cieńsza, tym mniejsze ryzyko, że nie zmieści się pod mankietem koszuli.

Zegarki męskie Bering

Duńska firma Bering, która w 2010 roku szturmem wzięła rynek eleganckich zegarków męskich, w swojej ofercie ma szeroką gamę czasomierzy, które idealnie sprawdzą się jako dodatek do garnituru. Przykładem takiego akcesorium może być model Bering Classic na skórzanym pasku i z minimalistyczna tarczą. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Czarny zegarek Bering będzie świetnym uzupełnieniem zarówno dla ciemnego garnituru, jak i codziennego casualowego stroju. Męski zegarek Bering Classic to idealne rozwiązanie dla mężczyzn poszukujących odpowiedniego zegarka do garnituru!

Podsumowując, wybierając zegarek garniturowy, kierujmy się nie tylko własnym stylem, ale i kilkoma podstawowymi zasadami dotyczącymi paska oraz tarczy. Koniecznie sprawdźmy zegarki Bering Classic. Produkty z tej serii uzupełniają elegancki look każdego mężczyzny.


14 December 2018

Komentarze

Brak komentarzy.