pressroom/2018/04/19/people-2557472_1280.jpg

Klasyczne wiosenne kurtki

Klasyczna bomberka

Tak jak rok temu, tak i teraz bezpiecznym wyjściem będzie zakup dobrze wszystkim znanej bomberki. Jej historia jest bardzo długa, a swoje korzenie ma już w czasach pierwszej wojny światowej, kiedy na swoich plecach nosili ją amerykańscy piloci samolotów. Aż dziw, że dopiero niedawno tak wdarły się do szeroko pojętej mody! Dziś jest ona diabelsko popularna i doszukiwalibyśmy się tego głównie w uniwersalność! Tak naprawdę to bardzo ciężko jest znaleźć osobę, która będzie w niej źle wyglądała! Gdy dodamy do tego masę dostępnych kolorów prócz kojarzącego się z wojskiem oliwkowego, jesteśmy pewni, że i ty znajdziesz coś dla siebie!

Parka

Skoro rozpoczęliśmy od mody inspirowanej wojskiem, to czemu nie mielibyśmy w niej pozostać? Propozycją numer dwa na dziś będzie tzw. parka, która w zależności od wypełnienia może być stosowana zarówno na wiosnę, jak i podczas miesięcy zimowych. Jest to długi płaszcz z kapturem przewiązywany pasie. Podobnie tak poprzednia wymieniona kurtka, najczęściej jest ona spotykana w kolorach militarnych, takich jak właśnie oliwkowy, khaki czy nawet piaskowy. Są one świetnym kompromisem między modnym wyglądem a utrzymaniem ciepła naszego ciała!

Kurtka jeansowa

Czas na odejście od koszarowej mody, jednak zrobimy to na rzecz czegoś, co jest równie klasyczne, a będzie to jeans! Kurtki z tego materiału są nieśmiertelne tak jak jeansowe spodnie! Będzie ona świetną okazją na nieco cieplejsze dni! Oczywiście najpopularniejszą wersję jeansowej kurtki jest klasyczna katana, jednak zgodnie z popularnym duchem DIY (zrób to sam), coraz częściej lubimy upiększać swoje kurtki przy pomocy przeróżnych naszywek i haftów, pokazujących wszystkim to, co dla nas ważne! Jeśli lubisz kurtki Tommyego Hilfigera to kliknij tutaj.

Podsumowanie

Jak widzimy projektanci wielu marek, starają się nam wychodzić naprzeciw z przeróżnymi ciekawymi propozycjami na sezon wiosna 2018. Są jednak pewne projekty, których nie imają się przemijające trendy i chyba zawsze będą cieszyły się popularnością wśród stylowych kobiet. A Ty? Masz w swojej szafie co najmniej jedną z dziś wymienionych kurtek?


19 April 2018

Komentarze

Ewelina Jasińska

Kurtka jeansowa to dobry pomysł. Taka klasyka zawsze jest ok.