pressroom/2017/12/03/tusz-do-zadan-specjalnych--na-co-zwracac-uwage-przy-jego-wyborze-2.jpg

Jak prawidłowo tuszować rzęsy – krótki poradnik makijażu

Jak prawidłowo tuszować rzęsy?

1. Tusz zawsze na końcu

Podczas makijażu najlepiej najpierw nałożyć cienie i inne produkty sypkie, a dopiero na końcu maskarę. Wówczas mamy pewność, że cień ani puder nie oprószył rzęs i ze są one perfekcyjnie czarne.

2. Czysta spiralka w tuszu

Szczoteczkę w tuszu należy myć raz lub dwa razy na tydzień – dzięki temu nie zasychają na niej skrzepy maskary, które później niezwykle uprzykrzają makijaż i tworzą na włoskach nieestetyczne grudki.

3. Malowanie końców rzęs

Dobrym trikiem wydłużającym i intensyfikującym makijaż jest pomalowanie samych końcówek rzęs – wówczas nadbuduje się lekko ich długość.

4. Zygzakowy rusz podczas malowania

To jeden z najlepszych trików w makijażu rzęs- dzięki ruszaniu szczoteczką na boki nie tylko równomiernie pokrywamy je maskarą, ale również doskonale rozczesujemy i chwytamy każdą, nawet najkrótszą z nich.

Jak spotęgować efekt długich, zdrowych rzęs i wzmocnić działanie maskary?

Rzęsy pomalowane tuszem będą wyglądały o wiele lepiej, jeśli zafundujesz im kurację upiększająco-wzmacniającą, a taką zapewni im dobra odżywka do rzęs. Dzięki silnie działającym, skoncentrowanym składnikom, regenerującym, odżywka do rzęs jest w stanie szybko poprawić wygląd włosków, przyspieszyć wzrost rzęs, zagęścić je na całej linii. Dobra odżywka do rzęs zawiera szereg składników pielęgnujących, które odpowiadają za poprawę kondycji włosków. Najlepsza odżywka do rzęs to taka, która ma krótki skład i daje najszybszy efekt – dzięki niej można cieszyć się ładnymi rzęsami po dwóch – trzech tygodniach – wszystko zależy od tego w jakiej kondycji są nasze włoski. Odżywka do rzęs ma jeszcze jedną zaletę – aplikuje się ją raz dziennie, a cały zabieg trwa krótką chwilę.


3 December 2017

Komentarze

Brak komentarzy.

Popularne kolekcje

#103- Animals mingled with yellow - black
Komentarze 8
LoveIt 59
#97 I can make the stars dance Light up the moon I can make the stars dance If you want me to The sky is everywhere So meet me under there I can make the stars dance Dance, dance for you, you, you-Selena Gomez Star Dance <3333
Komentarze 9
LoveIt 43
Cropp
Komentarze 10
LoveIt 112
#4 - Cattitude
Komentarze 74
LoveIt 90