pressroom/2017/10/30/staniki-ktore-podkresla-niewielki-biust.jpg

Staniki, które podkreślą niewielki biust

Staniki na mały biust – czy łatwo taki znaleźć?

W ostatnich latach wzrosła wiedza o właściwym doborze bielizny i pojawił się szerszy zakres rozmiarów. Jeśli chodzi o biustonosze-duże rozmiary są dostępne w coraz większej liczbie sklepów i każdy wie, że właściwy rozmiar ma ogromny wpływ na codzienny komfort. O ile w przypadku małych piersi nie ma problemów takich jak bóle pleców i urazy mięśni i nerwów od ramiączek, gdy nosi się zbyt luźny obwód. Jednak i tutaj nie zawsze dobrze dopasowane biustonosze znaleźć można na każdym rogu.

Wielkość miseczki nie zawsze skorelowana jest w prosty sposób z pozostałymi wymiarami. Zdarzają się puszyste panie z niedużym biustem – i one niekiedy nie znajdują się w standardowej, masowej rozmiarówce, tak samo jak bardzo hojnie obdarzone przez naturę koleżanki. Często problemem jest też właśnie bardzo mały obwód, gdy cała sylwetka jest szczupła, prawie chłopięca. Staniki mogą też, mimo dobrych wymiarów, nie leżeć dobrze – każdy trzeba przymierzyć, by sprawdzić przyleganie do mostka, rozstaw fiszbin, stopień zabudowania.

Jakie biustonosze podkreślą mały biust?

Niewielkie piersi wcale nie muszą być powodem do kompleksów, który wymaga stwarzania optycznych iluzji. W zestawieniu z całą sylwetką, ulubionymi ubraniami, a nawet temperamentem danej kobiety czy dziewczyny mały rozmiar może okazać się wręcz atutem. Wystarczy pomyśleć o tym, że można bez obaw nosić bardzo cienkie i delikatne staniki, zastąpić je podkoszulkami, a rąbek koronki wystający spod głęboko rozciętej koszuli nadal nie będzie odsłanianiem zbyt dużej ilości ciała.

Panie, które niewielki biust uważają za swój atut, mogą to pokazać poprzez noszenie modnych ostatnio miękkich, zabudowanych wysoko nad biustem, ale nisko na mostku koronkowych staników. Noszone pod casualowe, a nawet biurowe koszule i bluzki dadzą efekt nonszalanckiego francuskiego szyku. Panie, których cała figura jest drobna, mogą sobie pozwolić na przeplatane ozdobnie lub bardzo cienkie ramiączka – wszelkie figlarne i oryginalne w swojej formie biustonosze. Duże rozmiary wymagają jednak solidnego podtrzymania, mocnego materiału i kształtującej biust konstrukcji – co ogranicza możliwości projektowania fasonów. Panie o małym biuście mogą nosić tak naprawdę każdy rodzaj bielizny – od miękkich koronek, przez modele sportowe, usztywniane lub miękkie bardotki bez ramiączek, po klasyczny, dobrze leżący pod każdym ubraniem fason, jakim jest balkonetka.

Biustonosze, które optycznie powiększą biust

Wiele kobiet szuka bielizny, w której biust będzie się wydawał większy. Jedne dobrze się w niej czują i chętnie noszą na co dzień. Inne wybierają takie fasony tylko na specjalne okazje – na randkę lub do głęboko wyciętej sukienki na imprezę. Niezawodne wtedy są staniki typu push-up. Sprawiają one, że piersi nie tylko wydają się większe, ale też unoszą je i apetycznie zaokrąglają, nadając pełniejszy kształt. Nic dziwnego, że ten rodzaj damskiej bielizny należy do najlepiej sprzedającej się na świecie już od kilku dekad. Push-upy zwykle są dosyć nisko zabudowane z przodu – przewidziano przecież, że często noszone będą do głębszych dekoltów.

Natomiast przy bluzkach i sukienkach z wycięciem raczej przeciętnym lub zupełnie grzecznym sprawdzi się świetnie też usztywniana balkonetka. Fason ten nadaje piersiom okrągły kształt, sprawia, że wydają się jędrniejsze, ładnie zbiera je i unosi, a przy tym dobrze trzyma w miejscu. Dostępny jest w każdym rozmiarze, są balkonetki miękkie, usztywniane oraz semi soft – z usztywnianą dolną częścią miseczki, a górną z miękkiej warstwy materiału. W dobrych sklepach można liczyć na szeroki wybór wariantów, w jakich dostępne są biustonosze – duże rozmiary oraz małe mogą zostać ubrany w najlepiej dopasowaną bieliznę, która podkreśli i ukryje wszystko to, co właścicielka chce wyeksponować lub zatuszować.


30 October 2017

Komentarze

Brak komentarzy.

Polecane ubrania

269 PLN
LOVE Stories LOLA Biustonosz z trójkątną miseczką black
Komentarze 0
LoveIt 0
249 PLN
Hanro COTTON SENSATION Biustonosz z fiszbiną skin
Komentarze 0
LoveIt 0

Popularne kolekcje

#161- Strój roboczy dla Tsunaamii ♥ Ktoś jeszcze? :D
Komentarze 54
LoveIt 34
#33 Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę
Komentarze 56
LoveIt 36
#11 You're always number one
Komentarze 18
LoveIt 36
Natchniona piosenką.
Komentarze 3
LoveIt 27
seeeeeeeeeeexy
Komentarze 0
LoveIt 1