pressroom/2020/08/27/4.png

Eleganckie spódnice damskie - jak wybrać?

Eleganckie spódnice znajdziemy w szafie każdej kobiety. Niezależnie od tego, gdzie pracujemy, ile mamy lat i jaki styl preferujemy na co dzień, są okazje, kiedy elegancka spódnica przyda się każdej z nas. Pozwala ona na stworzenie wielu stylizacji formalnych, codziennych, jak i wieczorowych. Wszystkie prezentujemy się w niej bardzo kobieco i elegancko. Jak nosić elegancką spódnicę? Jak ją wybrać i z czym zestawiać? Podpowiadamy!
27 August 2020 17:53
pressroom/2019/12/17/1X.jpg

Zakupy w sieci nigdy nie były tak proste – korzystaj z bankowości internetowej!

Zakupy w sieci są coraz popularniejsze. Można dzięki nim znaleźć wymarzony produkt w cenie niższej niż w sklepie stacjonarnym, a dodatkowo dysponujemy znacznie większym wyborem. Ponadto zakupy w sieci można robić przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co nie jest możliwe w przypadku sklepów stacjonarnych. Przy zakupach online pomocna jest bankowość internetowa. Dlaczego warto z niej skorzystać i czy jest to bezpieczne?
17 December 2019 11:31
pressroom/2019/10/08/botki_jesien.jpg

Nadszedł czas mody

Dwudziestego trzeciego września oficjalnie zaczęła się jesień, z czym nadszedł sezon na wyciągnięcie z szaf swoich ulubionych ubrań i stworzenie z nich jesiennych kreacji, które pozwolą każdej kobiecie stać się królową tej pory roku. Okres ten kojarzy się z kolorowymi liśćmi na ulicach, chodzeniem w cieplejszych ubraniach, piciem gorących napoi oraz czytaniem książek, ale oprócz tego wszystkiego można wykorzystać go jako świetną okazję do zakładania cudownych ubrań. Stylizacje charakterystyczne dla tych trzech miesięcy mają przede wszystkim zapewniać komfort oraz dawać ciepło a przy okazji zadbać o to, by każda kobieta mogła przekonać się, pod jak wieloma aspektami, jesień jest wspaniała.
8 October 2019 09:38

Popularne ubrania

Ostatnie komentarze

Styliści tygodnia